O nas

Techvitas Polska Sp. z o.o.

TECHVITAS POLSKA - KILKA SŁÓW O NAS…

Jesteśmy firmą stale rozwijającą się i osiągającą sukcesy od 1999 roku. Posiadamy przedstawicielstwa zarówno w Polsce, jak i innych krajach nadbałtyckich – Litwa, Łotwa, Estonia – oraz krajach Europy wschodniej – Rosja, Ukraina, Białoruś. Główny obszar naszej działalności opiera się na dostarczaniu rozwiązań w zakresie automatyzacji dla przemysłu. W Polsce najszerzej rozwinęliśmy zakres kompleksowej obsługi w dziedzinie aplikacji przenoszenia i transportu na bazie specjalistycznych chwytaków podciśnieniowych marki UniGripper.

UniGripper jest wytwarzany przez Tepro Machine Pac & Systems AB. Jest to szwedzka firma z ponad 35-cio letnim doświadczeniem w dziedzinie pakowania oraz automatyzacji przemysłu. Dystrybucja oraz serwis w Polsce przez Techvitas Polska z siedzibą w Katowicach.

UniGripper - szwedzka historia sukcesu…

Kiedy w 1997 roku Tepro Machine & Pac System AB jako pierwsi dostarczyli na rynek innowacyjne rozwiązanie, jakim były chwytaki podciśnieniowe UniGripper, nikt nie spodziewał się, że technologia oparta na opatentowanej technologii zaworów umożliwiająca przenoszenie produktów z uniknięciem zbędnych strat energii, będzie tak wszechstronna, że zaistnieje potrzeba rozbudowania tej linii produktów. Wiedzę zdobywali znajdując nowe sposoby podejścia do wszelkich zadań związanych z transportem materiałów.

Jesteśmy dla klienta…

Oferujemy pomoc oraz wsparcie merytoryczne już na etapie opracowywania rozwiązań projektowych aplikacji, zarówno w obszarze możliwości technicznych, wyceny całości rozwiązania, jak i asystę przy rozruchu i wsparcie techniczne w czasie eksploatacji.

Wiemy co robimy…

Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z producentami maszyn, integratorami robotyki, jak i użytkownikiem końcowym. Naszym największym atutem i przewagą nad konkurentami jest ogromna wiedza zarówno w zakresie projektowania, jak i produkcji wysoce innowacyjnych rozwiązań, która jest potwierdzona kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwiązań transportu podciśnieniowego.