Systemy wyspecjalizowane

Techvitas Polska Sp. z o.o.

Innowacyjne rozwiązania

Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu przenoszenia produktów, zaufaniu, które zdobyliśmy u naszych klientów oraz jakości towarzyszącej dotychczas zrealizowanym projektom, UniGripper często wybierany jest przez klientów potrzebujących innowacyjnych rozwiązań chwytaków dla swoich zaawansowanych projektów. Innowacje mają długą tradycję w UniGripper. 

Made in Sweden

Technologia zaworowa

Odkąd opracowaliśmy i opatentowaliśmy technologię zaworową UniGrippera, jest ona przez lata aż po dzień dzisiejszy ulepszana i rozwijana. Czyni to nas innowatorem, który nie tylko zapewnia nowe rozwiązania dla najbardziej zaawansowanych projektów, ale także tworzy nowe technologie dla przenoszenia produktów.

Kompleksowe narzędzia

Naszym celem nie jest jedynie dobranie odpowiedniego chwytaka podciśnieniowego, dążymy przede wszystkim do znalezienia kompleksowego rozwiązania dla naszego klienta, zarówno pod kątem jakości jak i wydajności. Czy będzie to rozwiązanie podciśnieniowe, czy też kombinacja różnych technik przenoszenia produktu, UniGripper jest rozwiązaniem wszystkich Twoich potrzeb przenoszenia produktów.