UniGripper standardowy

Techvitas Polska Sp. z o.o.

Standardowy System Modułowy

UniGripper oferuje szeroki wybór próżniowych chwytaków standardowych, które można zastosować dużym wachlarzu aplikacji. Nasz standardowy asortyment produktów obejmuje: Standardowy System Modułowy (SMS), serię UniGripper Basic oraz UniGripper Co /Light - chwytaki lekkie.

Zasada modularyzacji elementów standardowej serii chwytaków daje ogromną elastyczność w łączeniu narzędzi, źródeł próżni i akcesoriów do konkretnych potrzeb.

Chwytaki te są oparte na gotowych komponentach, co oznacza krótkie terminy realizacji zachowując przy tym możliwie najniższą cenę.

 

Made in Sweden

Standardowy System Modułowy

Standardowe chwytaki z technologią Inteligentnego Podciśnienia UniGripper. Dostępne w szerokościach 80 i 120 mm oraz w wielu różnych długościach i rozstawie zaworów / otworów. Łatwa konserwacja i wiele możliwości dostosowania do potrzeb klienta.

więcej
UniGripper Basic

UniGripper Basic to seria chwytaków piankowych z akcentem położonym na ekonomiczność i prostotę.

Chwytaki UniGripper Basic przeznaczone są przede wszystkim do przenoszenia materiałów o niskiej porowatości i dużym pokryciu chwytaka przez produkt.

więcej
UniGripper Co/Light

UniGripper Co/Light to następna generacja lekkich chwytaków UniGripper przeznaczonych dla robotów o niskiej obciążalności, a w szczególności robotów współpracujących.

 

więcej